Thursday, 9 October 2014

leave it to the professional ...

... a máte krásné fotky. Ostré, jasné, zajímavé. Nezanedbatelným faktem je, že na fotkách budete všichni. I maminky, které většinou fotí a dokumentují.

Když byl synek ještě 4týdenní miminko, šli jsme k fotografce za rohem na několika hodinový marathon fotografování. Nenechte se mýlit slovem marathon, tady je opravdu na místě. Neboť po téměř třech hodinách marné snahy nahnat dítě před objektiv, zaujmout dítě, aby se do objektivu podívalo, převléci jej, nakojit dítě druhé a odklidit všechny kakací a čůrací škody, které vysvlečené napáchalo, k tomu se usmívat a jásat do objektivu, dávat pozor, abychom nebyli zahlceni rekvizitami a fotky stále vypadaly pokud možno přirozeně ... no uf, možná ani marathon není tak náročný. Ale dali jsme to. Výsledek posuďte sami, my jsme moc spokojeni ..

A jako mají herci své historky z natáčení, my máme historku z focení. Chtěla jsem nožičky, ty miminkovské maličké roztomilé nožičky. Jamie si lehl na zem, Alberta si položil na břicho, vzali jsme oba do rukou nožičky, Pavlína zaostřila a fotila. A Albert se přidal také. V záběru nožiček je jeho báječná fontánka ... tak hlavně když věci fungují, jak mají.

2 comments:

  1. To jsou nádherné fotečky, Jani :-) Toto je názorný příklad toho, jak může být PL jednoduchý a rychlý :-))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Diky, Moni. To mas pravdu, to byly nejrychleji udelane dve stranky :)

      Delete