Tuesday, 17 February 2015

an alternative belated Valentine's card ..Project Life přání na blogu PA

Také vám „přebývají“ PL kartičky, ale nechcete je poslat dál? Vytvořte si z nich minialbum nebo netradiční přání nebo obojí v jednom.

Pro menší valentýnskou radost jsem si vybrala několik kartiček ze sady Midnight od BH.Vyřízla jsem si motiv srdce na třech kartičkách (pracuji obyčejným odlamovacím nožem, ale skalpel bude jistě přesnější a jednodušší) a titulní kartičku jedním výřezem ozdobila. (Tady bych chtěla vyzdvihnout mé valentýnské zaměření, neboť  v tomto návodu uvidíte asi největší množství srdíček, jaké jsem kdy na svém projektu použila.) Vyříznutá srdíčka jsem vyplnila našimi fotkami. 


Obdélníkový pás z obyčejného kancelářského papíru slouží jako spojovací materiál pro harmoniku (pokud jsou rohy kartiček zaoblené, udělejte obdélník užší). Poté již stačí nalepit jednotlivé kartičky a dát si při tom pozor, kde chcete mít líc a kde rub leporela.

Pod poslední kartičku jsem připevnila dekorační šňůrku, kterou lze celou harmoniku svázat.


Konečným krokem je zdobení (vzhledem k uzavíratelnosti alba bych nevolila příliš mnoho 3D dekorací) a vepsání textu s nějakou hlubokou myšlenkou ...Vykouzlíte také něco ze svých PL přebytků? Pochlubte se v PA pinteresové galerii.

No comments:

Post a Comment