Tuesday, 2 June 2015

PL challenge ... June

... červnová PL challenge na Papero Amo je vyhlášená a vy se můžete nechat vyzvat k výrobě vlastních PL kartiček, které oživí vaše album. 
Podmínka: vytvořte PL stránku a použijte své vlastnoručně vyrobené PL kartičky. Výchozím materiálem je přitom pouze bílý nebo jednobarevný papír. Spoustu inspirace na výrobu vlastních kartiček najdete na blogu Papero Amo v článku od Ley či od Irisky. Nebo se můžete inspirovat mými vodovkovými PL kartičkami.


Pro svoji vzorovou stránku jsem použila vodovky, distress inkousty a šablony od Amy Tangerine. Vodovkami jsem udělala pouze podklad, žlutý a zelený. Samolepky a ozdoby jsou z kolekce Rise and Shine od Amy Tan.


Druhá stránka je složená z fotek z našeho historického focení a v podstatě nebylo třeba žádné větší zdobení. Kartičky jsem udělala z šedého papíru, naembosovala nápis a přes šablonu čáry a šitím připevnila vellum. Chipboardové nápisy z dílny PA jsem stříbrně naembosovala.


.. a pár detailů ..

Zkusíte si také vyrobit své vlastní PL kartičky? Ať už použijete jakoukoliv techniku, fantazii se meze nekladou a vaše album bude mít naprosto originální stránky!!

No comments:

Post a comment