Tuesday, 9 June 2015

what's new at the Bennetts ...


... když jsme zjistila, že mám tento měsíc dát dohromady článek na blog Papero amo o tom, co je u mě/u nás nového, zalekla jsem se, o čemže to vlastně budu psát. Ale po kratším zamyšlení jsem si uvědomila, že vlastně i něco nového je a že se pořád něco nového děje. To je jako když se člověka zeptáte, jak se má … Anglosas bez rozmýšlení odpoví Good!, Amík Great! a v českém prostředí se spíš dočkáte odpovědi typu Ale jde to.. nebo Nic moc. Když se ale zamyslíme, zjistíme, že se vlastně máme výborně – čistá voda z vodovodu (tedy pokud nebydlíte v pražských Dejvicích), nežijeme uprostřed války a máme toho nejlepšího koníčka na světě – náš milovaný papír.

A co nového papírového najdete u Bennettů? Začnu tím méně příjemným, a to zjištěním, že se mi rok 2015 do jednoho alba prostě nevleze … A překvapivě mě to vlastně ani netrápí. Zjistila jsem totiž, že víc než hotové stránky a vzpomínky mě baví právě tvořící proces.  Rozhodla jsem se, že nadále budu dělat stránky dle potřeby a na konci roku ty letní prázdninové dám do speciálního alba, kam budu přidávat dovolenkové zážitky, neboť v létě toho podnikáme nejvíc. Momentálně jsem podlehla kouzlutřpytivých sprejů od Heidi Swapp. Když Heidi vloni uvedla na trh svoji Project Life řadu, moooc se mi líbil Colour Magic Value Kit, ale bez sprejů nemělo cenu si ho pořizovat. Také jsem si říkala, že nemusím mít všechno … ale čas dozrál a moje chuť vyzkoušet něco jiného (a mít všechno) mě přivedla nejen k Value kitu, ale také k pěti krásným odstínům. 


Zatím zůstávají moje pokusy opravdu jen pokusy, ale už se těším, až si nasprejuji kartičky na míru


V současnosti zažívám neutuchající nadšení z alb – těch instagramových i těch různých roměrů. Baví mě na nich jejich variabilita, velikost a to, že plastové kapsy mohu prokládat foliemi, vellum, nebo scrap papíry. Nedávno jsem dokončila instagramové album jako dárek … 


… a chystám se na tvorbu vzpomínkového alba k velkému životnímu jubileu hlavy rodiny. V současnosti je vše ve stádiu příprav a shromažďování podkladů, ale už teď vím, že retro papíry z Creative kitu se k retro fotkám z dětství budou báječně hodit
 

Při svém posledním středečním nájezdu na eshop Papero Amo mi nemohla uniknout báječná razítka od Heidi Swappa rozšířila jsem si tak sbírku razítek vhodných pro moje pruhované štěstí … Do jednotlivých kolonek a okýnek jsou ideální! 


Ať už je u vás cokoliv papírového nového, užívejte si plnými doušky a nezapomeňte se nám s vašimi novými projekty pochlubit.

No comments:

Post a Comment