Saturday, 25 July 2015

insta album as a gift ...


Jak už Anička ve svém někdejším příspěvku zmínila, krásně jsme se s děvčaty ve facebookové skupině namotivovaly k výrobě instagramového alba. Já už tehdy měla album doma, fotky rozpracované, jen ten čas, kdy bych mohla potají album „slepit“, se nějak nedostával. Až na libereckém srazu se zadařilo a já během jednoho dne dala dílo dohromady.

Stejně jako v pohádce se to v albu točí kolem magického čísla 3 – tři roky výročí svatby, tři části, tři podoby lásky, tři veledůležité materiály: vellum, kartičky Studio Gold a báječná chipboardová písmenka. 


Původně jsem chtěla použít naše společné fotky, ale při prohlídce našeho archivu jsem jich nenašla tolik, abych byla schopná zaplnit album. Nezbývalo než vymyslet jinou koncepci. Album jsem proto „rozdělila“ do tří částí – 1. Miluji tě, ačkoliv…, 2. Miluji tě, ale…, 3. Miluji tě, protože…  Nejvíc jsem se vyřádila v první části. To jsou takové ty každodenní drobnosti, které vás vytáčejí doběla, ale bez kterých by ten váš partner prostě nebyl on. U druhé části jsem tajně doufala, že si mé postřehy vezme k srdci … a opravdu, už čtrnáct dní na našem radiátoru nenacházím ponožky. Jen to bude spíš tím, že je teplo a chodíme bosky. A poslední část je takovou tradiční klasikou.

Nejvíc jsem si vyhrála s vellum a ušila dvě kapsy. První jsem vyplnila fotkami a naembosovala zlatým nápisem


Druhou jsem vyrobila z potištěného vellum (zbyteček z únorového creative kitu) a vsunula kartičku (tu mám zase z minulého PL kitu).


Abych vás tu nezahltila spoustou fotek a popisků, dala jsem dohromady krátké video s naší oblíbenou písničkou „All I want is you“ z filmu Juno (doporučuji). 

Už jste si zkusili nějaké instagramové album vyrobit? Určitě se do toho dejte, je to báječný dárek a se čtvercovými fotkami se tak krásně pracuje. .

1 comment: