Friday, 8 January 2016

day by day 2015 ... w 50 - slowly getting there

Že je čas můj "nepřítel", jsem si už opravdu zvykla, ale že se mi do cesty postaví i technika ... Prostě mi při kolážování padá internet a já bych tak moc chtěla dotáhnout ten jeden zakletý zářijový týden. Nevadí, aspoň se mohu plně věnovat času adventnímu a dodělat poslední týdny roku 2015. Dnes mám pro vás 50. týden, který byl ... nekartičkový!


Nic se mi prostě nehodilo, a tak jsem po delší době zalovila mezi Creative kity a vytáhla ten vánoční, když už se jedná o adventní týden. Řezání se neobešlo bez zatajeného dechu a nařezala jsem toho víc než stránka mohla unést. Nakonec jsem použila pouze dvě "kartičky" velikosti 4x6 a zbytek podlepila bílým papírem, abych už tak zaplněnou stránku trochu odlehčila.


Journalingu tentokrát nebylo tolik. Ne že bych se nechtěla rozepsat, ale nebylo kam. Musela jsem si vystačit s několika hesly a nechat víc mluvit fotky. Ty jsou, doufám, všeříkající!


Rozstříhanou koláž jsem doplnila nápisem, který byl také v kitu. Je to prostě radost, když si váš syn tak krásně hraje!


Dnes to bylo velmi krátce, snad se mi podaří pokořit online editor a dodělat 2015. Krásný den vám přeji.

1 comment:

  1. Need To Increase Your ClickBank Commissions And Traffic?

    Bannerizer made it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply visit Bannerizer, and get the banner codes for your chosen ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the ClickBank products.

    ReplyDelete