Monday, 8 August 2016

Amelie's first big layout ..

Ještě jednou se vzpomínkově vrátím k úžasnému týdenním pobytu v Liberci (předchozí povídání si můžete přečíst ZDE). Děvčata si totiž vyráběla papírové klobouky a to bylo třeba zdokumentovat. Alona byla navíc tak pohotová, že fotku hned na selphy vytiskla. A tak jsme ji po příjezdu domů scraply. A přímo na "velkou" stránku!

Jde o formát velikosti A4, který jsme založily od obyčejné eurofolie a přidaly do alba. Z druhé strany jsou všechny obrázky, které během týdne Ami namalovala. Materiál byl daný - u Didi v obchůdku si totiž Ami vybrala motýlkový papír od Maggie Holmes z kolekce Bloom a hned jsme z něho musely tvořit. Stránku stačilo doplnit několika odstřižky ze stejné sady.


Motýlky si Ami vystřihla a přilepily jsme je pouze pod tělíčkem (pro 3D efekt, který se v albu bohužel zplacatí). Když jsem jí nabídla plato s chipboardy, jasnou volbou byly zlaté glitrované ozdoby - srdíčko a "záložka" pro nápis.


Jako další ozdobný prvek jsme přidaly "ofinkový" proužek papíru, který si Ami nastříhala. Abych zabránila celkovému prostřižení, držela jsem proužek spolu s pravítkem, které její stříhání vždy zastavilo.


Mám takový pocit, že jsme toutou stránkou nastartovaly další zajímavé tvoření, tentokrát do PL alba. Hmmm, kampak tohle povede? :)

No comments:

Post a Comment