Friday, 2 December 2016

PL challenge December 2016

A je tady! Poslední letošní PL challenge! Byla to báječná jízda a to hlavně díky vám. Jsme rády, že zkoušíte nové techniky, materiály a že se s námi každoročně vyzvete. 

Prosincová challenge bude o scrapbookových papírech. Přiznejte se, že jich doma máte pěknou hromádku! Nastal čas je provětrat a do alba rozřezat. Někdo to tak dělá regulérně, třeba Janča S. či Janča V., já se k takovému to kroku odhodlávám, když si nemohu vybrat z kartiček. Přeci jenom mi kartičkové tvoření vyhovuje víc a jde také lépe od ruky ...

Podmínka: vytvoř PL stránku rozstříháním scrapbookových papírů. Žádná PL kartička nesmí být použita.

Vzorová stránka je jasným důkazem mé, řekněme, opožděnosti (ať pořád nepropírám to "sprosté" slovo začínající na S a končící na Z). To, že jsem ze zimního kitu tvořila týden nedávný, byl velký skok přes pár stránek. I v tomto je PL jedinečné - nevadí, že stránky doženete později nebo si tvoříte dle své nálady (či termínů) sem a tam.



Papíry jsou nařezané ze srpnového kitu. Spousta ozdob a samolepek.


Ve velké míře jsem lepila Timovou černou abecedou - nejlepší abeceda EVER!



Doufáme, že podmínka naší poslední challenge pro vás nebude příliš složitá a že si i přes předvánoční přípravy tu chvilku na lepení uděláte! Těšíme se.

Projekty Ley a Aleny na blogu Papero amo - TADY a ve facebookové skupině - TU.

1 comment:

  1. Ever wanted to get free Twitter Followers?
    Did you know you can get these ON AUTO-PILOT & ABSOLUTELY FREE by registering on Like 4 Like?

    ReplyDelete