Wednesday, 21 December 2016

the one about the wrapping ..

Nejvyšší čas zabalit dárky ... pro blog post! Ono někdy není od věci přispívat na Papero amo blog. Člověk se krásně namotivuje a i dárky zabalit stihne. Btw, tohle byl nápad Alony a myslím, že ji teď v duchu děkujeme za to správné nakopnutí. 

Letos to u mě vyhrála IKEA na plné čáře! Co balící papír, to skvost! Klasický přírodní kraft loni děti nevítaly s nadšením, a tak jsem letos lehce barevně hýřila (ale opravdu jen lehce). I když stejně předpovídám, že se naše balení mezi auťáky a Elsami z UK stejně ztratí.S visačkami jsem si nedělala starost. Ami určitě bude ráda číst, stačilo tedy hůlkovým písmem připojit jméno obdarovaného. Velmi mile mě překvapil červený motouz, taky IKEA. Krásně drží tvar, takže mašle s ním vysoustruhujete jednu jako druhou.


Jo a také tam mají sladěné washi pásky, červené a černé. Dokonalost!


Tak ať vám jde balení taky dobře od ruky!

2 comments:

  1. Je to nádhera! Je fakt že v tomhle stylu clean and simple je celý koncept Ikea a mně je to sympatické o to víc, že já sama tohoto stylu nejsem schopná dosáhnout. A když já byla naposledy v Ikea, tak bylo léto,tak často se tam nedostanu, nehledě na to, jak nebezpečné a neekonomické je tam jezdit ☺☺☺

    ReplyDelete
    Replies
    1. Klari, dekuji. Miluju Ikeu, kolikrat se s Jamiem smejeme, ze od nich mame vsechen nabytek - coz povetsinou opravdu mame :) Ty papiry se jim letos fakt povedly!

      Delete