Monday, 3 July 2017

PL challenge JULY 2017 ... big titles!

To jsem se zase vyzvala. Já a velké nápisy! Kdo z vás mě již nějakou dobu sleduje, tak jistě chápe, že to prostě nebylo jednoduchý. Ale dala jsem to a když já, tak to určitě dáte i vy! Pojďte se zapojit do červencové PL challenge ve facebookové skupině Papero amo! Podmínkou tentokrát je použít na stránce minimálně tři velké nápisy složené z písmenkové abecedy (vel. písmene min. 2cm). Aaaaa!


Když velká písmena, tak fakt velká. Mám takový pocit, že tahle nádherná abeceda čítá centimetry tři! Jedna kartička s nápisem Den dětí byla hotová hned, i když, odhalíte, jaké písmenko mi došlo?


Já tedy doufám, že to moc poznat není, ale je to písmenko N. A tak jsem ho udělala z M. Na další fotku jsem chtěla použít nápis Mňam, ale to už mi moje zbytky fakt nedávaly prostor. Tak vzniklo anglické Yes, neb ypsilonů mívám vždy dostatek. 


Poslední nápis je slovo Ballerina a trochu na pruhovaném podkladě nevynikne, ale plasticky je to super a někam jsem ten poslední mega nápis vecpat musela. A abych nezapomněla. Jistojistě jste poznaly, že kartičky jsou z jarního MY LIFE kitu od Lucky Šindelkové (ještě je 5 kusů skladem). Z toho já budu těžit ještě hodně dlouho a nemyslím si, že to bude jenom na jarní stránky ...

Koukněte, jak se vyzvala Leuška s Jančou - TADY a Alenin projekt tam nehledejte. Ta si to celé sice vymyslela, bič na nás upletla, ale nějakou mega nápisovou lahůdku prý teprve chystá. To se určitě máte na co těšit! Já už se teď těším, jak si s nápisy poradíte vy!

No comments:

Post a Comment