Thursday, 16 November 2017

December Daily® 2017

Už se to blíží a já se nemohu dočkat! Na tohle malé minialbum už se chystám potřetí a těším se asi úplně nejvíc! Letos by měl být ten advent opravdu výjimečný (a časově asi náročnější).Hodně jsem přemýšlela nad změnou formátu a velikostí alba, ale nakonec jsem opět zvolila svoji tradiční 5x6 inch. Z mnoha důvodů - jsem konzerva, líbí se mi jistá uniformita a hlavně, adventní minialba mi báječně pasují do této zlaté krabičky. Tuším, že se tam vejdou celkem čtyři, takže ještě příští rok mám vystaráno, pak možná nastane nějaká změna.


Co se materiálu týče, mám z těch předchozích dvou let nasysleno dost a dost. Žádnou extra kolekci si tedy pořizovat nechci, i když .. fakt nevím, jestli odolám, až zase holky s něčím krásným vánočním přijdou. Letos to tedy nebude o nějaké určité barevnosti, spíš album typu "co vánoční krabice dala a na co zbyl čas". Ale s vánočním materiálem snad člověk ani nemůže šlápnout vedle. 


Na fotce můžete vidět zbytky vánočních visaček z opravdu starých kolekcí od Teresy Collins, dřevěná čísla a kartičky z loňské adventní sady od Papero amo, zlatá čísla od Heidi Swapp, vánoční chipboardy Papero amo, nějaké brads, novinkovou December Days od Pinkfresh Studio a dva roky starý vánoční PL kit, který dělala Silvie. Jak budu letos ráda za tiskárnu Selphy - počítám, že se nikam moc nedostanu a vyzvedávání fotek v centru bude určitě scifi. Takže Ježíšku, děkuji, teď přijde ta pravá chvíle!

Album jsem si opět předpřipravila. Desky jsou z kartonu obalené papírem. Hned na první straně jsem se opět inspirovala myšlenkou Ali Edwards a psala o tom, jaký ten letošní advent bude a proč tohle všechno vlastně dělám. Jinak jsou v albu jen nařezané vellum papíry, kraft papír a několik bílých čtvrtek. 

Ale jednu ozdobu jsem si udělala už teď. Podle kovové šablonky jsem si nafusovala hvězdu a vyplnila ji flitry. Jak tak koukám, letos asi budu mít náladu na modrou ..


Jeden list vellumu dostal vellumový nápis "prosinec" z úžasného aktuálního My Life kitu.  Letošní advent začíná 3. prosince, ale já bych chtěla začít už od prvního.


Toť mé plány a přání. Jaké to bude v reálu, to jsem teď sama zvědavá. Ale každopádně bych vás o vývoji tohoto mého nejoblíbenějšího projektu chtěla informovat. Zajímalo by mě, jestli do toho letos půjdete taky, nebo už v adventním tvoření nějaký ten rok taky jedete :) Baví vás to?

8 comments:

 1. Nádhera!! Taky už mám připravené rozdělovníky a chystám se na titulní stranu ... Letos se na DD taky těším a doufám, že ho KONEČNĚ zpracuji ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já se na to tvoje velké album taaaak těším! Ať se daří, Moni!

   Delete
 2. Ale joo tak ja ho letos asi taky budu delat, ale nevim, jestli jako loni joupit instagramove album nebo krozky nebo travelbook. Ach to je dilema. Nevim, zda vubec budou nejake pouzitelne fotky..😂. No nejak to spacham. Kdyztak budu fotit kocku s vanocni kouli za uchem. Ale mas to krasne, navic s vasim prirustkem to bude to spravne vanocni album! Moc se tesim!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jooo, super! Já kdybych neměla formát tak trochu daný, tak bych asi šla do TN. Ju, to jsem zvědavá, co vymyslíš a o fotky se u tebe rozhodně nebojím!

   Delete
 3. Jakooo... musím přiznat, že si touhle myšlenkou už taky pohrávám :-). Končně bych totiž využila zlaté instagramové album z kurzu s Teresou Collins. Ale kdy vše nalepím, to vůbec netuším :D
  Tvé album je zase krásně nachystané a rozhodně mi Tvá dvě minulá alba budou velkou inspirací :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jakoooo ... Leuš, musíš! Fakt tě to bude bavit, slibuju! A to zlaté ti přece nemůže ležet ladem! A děkuju!

   Delete
 4. O Jani, těším se také na vše co je spojené s DD, Tvůj základ je super a minulá alba jsi měla krásná, to loňské mě rozhodně nakoplo a zvládla jsem ho konečně celé a moc mě to bavilo ... takže letos už je to téměř jistota, takže se těším na Vaše i své tvoření, těch pár minut si v tom shonu prostě musím najít ....

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jarusko, a to jsem moc rada, ze taky delas! Nekdy mi ho musis ukazat, ano? At se ti dobre tvori!

   Delete