Friday, 24 November 2017

Page kit / November 2017

Listopadový PAGE KIT je skvělý! Miluju kolekce od Pinkfresh studio a jejich papíry mají neuvěřitelnou gramáž a krásnou strukturu.  V kitu je kolekce Escape the ordinary a obrovská zásoba ozdob navržených Silvií. A ještě k tomu všemu máte EXTRA KIT - tohle se snad ani nedá spotřebovat!Mně nejvíc zaujala výseková čtvrtka. Plotr nemám, a tak všechny tyhle výsekovky moc ráda vítám. Chtěla jsem si udělat stránku do sourozeneckého alba, ale tam dělám stránkové obdélníky 8,5x11 inch. Vzala jsem si tedy výsekovou čtvrtku jako šablonu a většinu trojúhelníků si obkreslila. Některé jsem pak vyřízla skalpelem, některé jsem vyšila. A u některých došlo k obojímu. Pak už to šlo rychle - stačilo trojúhelníky podložit krásnými papíry a dozdobit.


A ten nejkrásnější papír z kitu? Jednoznačně tento decentně oranžový lístečkový. Nádherně podzimní, ale už jsem i někoho viděla, jak ho použil na vánoční přáníčko. Wow!


Trojúhelníků je v kitu požehnaně, takže rozhodně bylo z čeho vybírat a layout ozdobit. 


Teď ještě dodělat PL stranu s dinosaury. A určitě koukněte na tu spoustu nádherné inspirace, kterou z kitu udělaly holky - na blogu Papero amo!

2 comments:

  1. Jani opět nádhera, už teď lituju, že jsem si místo Page kitu vzala ten PLkový,protože toto je bomba:-)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ani, naprosto souhlasim. Ale i ten PL je pecka, takze nelituj a hezky tvor, tesim se na vysledky!

      Delete