čtvrtek 2. listopadu 2017

PL challenge NOVEMBER 2017

S novým měsícem je tu nová PL challenge. Máme radost, že s námi stále tvoříte a že se nebojíte své příspěvky postovat do naší Papero amo skupiny. Díky za to!

V listopadu to bude o velké fotce. Určitě se vám někdy podaří vyfotit něco, čemu je i kapsa 4x6 malá. Pojďte si tedy vyzkoušet na PL stránce uplatnit fotku větší, než je klasických 10x15 cm. Roztáhněte se přes vícero kapes, sáhněte po kapsách jiných (třeba jako mám já) anebo si svoje velké kapsy nafusujte.

Vzorová stránka je z počátku září. Použila jsem loňský zářijový kit, který byl úžasně veselý a barevný. A tehdy velkým překvapením pro nás všechny. Určující pro mě byla hláška "zpátky do školy". Kapsa je složená ze čtyř čtverců velikosti 6x6 inch, jejíž dva čtverce jsem si fusem přizpůsobila na menší. Tohle rozložení mám ráda a několikrát jsem ho v albu už použila. I když fusovat to, žádný špás. 

Jak tedy s tím fusem? Nejprve si z krabice uříznu čtverec, aby se mi vešel do kapsy 6x6 inch (kapsu je před řezáním třeba vycpat, abyste si ji neprořízli na skrz). Poté v předem označeném místě (tedy v polovině kapsy) celou tu kapsu 6x6 horizontálně rozříznu. Řežu vlastně kvůli tomu, abych mohla i ty spodní kartičky vyndávat. Potom fusem hned nad řezem kapsy zatavím a dodělám vertikální fusování. 


Trochu jsem měla obavy, jak vyplním druhou velkou kapsu, když nemám hodící se papíry. Nakonec mě zachránila velká kartička. Ze zbytků kartiček jsem si udělala vlaječky, aby se mi to celé barevně prolnulo.


Těším se, jak to s velkou fotkou vymyslíte vy.

Žádné komentáře:

Okomentovat