neděle 15. července 2018

PL challenge JULY 2018 .. photo tips

Tak jsem si říkala, že bych to tady mohla trochu oživit. Náhoda tomu chtěla, že na mě na červenec připadla tvorba stránky pro PL challenge, tak proč vám o ní nenapsat trochu víc tady, viďte.

Podmínka červencové challenge je taková fotící. Inspiruje se báječnými fototipy od Lucky (mrkněte na její článek TADY). Podstatou je něco dle jejích tipů vyfotit, nalepit na stránku a můžete nahrávat do soutěžního fotoalba na facebooku (ZDE). Já mám tyhle fototipy moc ráda, někdy už tápu, co zajímavého ještě vyfotit, jak to vyfotit. Lucčina inspirace vytrhne trn z paty.


V našem PL jsem děsivě pozadu. Některým z vás to třeba nepřijde, ale na můj vkus je ten můj skluz příliš velký. Léto prolítané a na podzim budu mít na krku hned čtyři měsíce lepení. Co se však snažím držet v rámci únosnosti jsou fotky. Pravidelně je na konci týdne stahuji do počítače a upravuji. Není totiž nic horšího než tisíce fotek k editaci. Po týdnech se to dá. Dokonce jsem ještě před prázdninami zvládla upravené fotky nakolážovat, poslat do tisku a zastrkat do kapsiček. Tak to mám ráda, můžu už pak jenom sednout k tvoření a nemusím se trápit s fotkami.

Tato PL stránka je z května, kdy už bylo krásné letní počasí a my grilovali. Protože je tam hodně čtvercových kapsiček, a to bych musela ořezávat spoustu PL kartiček, volím v tomto případě raději velké papíry. A když jsem prohrabala kity, do ruky mi padnul ještě neotevřený (!) dubnový Page kit, ve kterém byly ty úžasné materiály od Pinkfresh studio. 


Nikdy bych neřekla, že použiju ten oranžový papír! Z druhé strany je zelený a hle, to se mi taky hodilo! Takže na stránku padl skoro celý. Nakonec jsem to projila ještě čárkovanými detaily - vellum srdíčkem, washi páskou a vlaječkou. Všechno to jsou ozdoby z kitu.

No a nakonec tady mám jeden pohled do zákulisí. Tvoření z kitu je pro mě prostě nejjednodušší. Všechno si vyskládám, stůl mi kolikrát nestačí, takže odkládám na postel. Malá asistentka je tam jen pro ilustraci, s tou se totiž tvořit fakt nedá. 


Pustíte se také do naší PL challenge? Mrkněte na blog, jaké vzorové stránky udělala Alča.

Žádné komentáře:

Okomentovat