Thursday, 15 November 2018

Cardmaking for charity ..

Už je to tady zas, nastal vánočních přáníček čas a tradice jsou tradice, no ne? Takže jsem se opět po roce s velkým odhodláním přispět svou troškou do mlýna pustila do výroby vánočních přání, která poputují na charitativní happening Wakitaky


Kdo už na blog nějaký ten rok chodíte (letos je to rok čtvrtý!!), tak už víte, o co jde. Wakitaka je uskupení lidí (založeno mojí kamarádkou Klára Kappala), které se stará o financování vzdělání dětí v africké osadě Wakitaka. Opakuji to po několikáté, ale v tomto případě si to opakování zaslouží - veškerý výtěžek z prodejní akce jde přímo do Afriky, všichni účinkující vystupují bez nároku na honorář, stejně tak i prodejci. Kdo co umí, vyrobí, kdo co nepotřebuje, prodá. A peníze jdou na vzdělání, což se mi líbí moc - má to smysl, vzdělanost dává těm lidem možnost přežít a mít lepší vyhlídky na život.


A teď k těm přáníčkům. Na všechny jsem použila novinkové vánoční šablony od Papero amo. Tady vám ukážu pár, zbytek hledejte na blogu v neděli, nebo v eshopu. Anebo v neděli na Wakitaka akci.
Letos by to mohlo vyjít, jestli budem zdrávi, ráda bych se zašla na happening podívat. Přijďte také!

No comments:

Post a comment